main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass omas elemendis. St Marys

Matthias Tass omas elemendis. St Marys

Matthias Tass jätkuvalt heas hoos

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.12.2019
09:35

USA ülikoolikorvpalli kõrgeimas divisjonis on hoogu läinud Matthias Tassi kodukõrgkool Saint Mary’s, kes võitis möödunud ööl kaheksanda järjestikuse kohtumise.

Saint Mary’s, kelle kuulsamad korvpallivilistlased on NBA meistrid Patty Mills ja Matthew Dellavedova, kuulub sel hooajal taas USA ülikoolide paremikku. Viimati alistati 61:49 Northern Illinois, vahendab Õhtuleht.

Saarlasest korvialune jõud teenis taas kamaluga mänguaega. Tass oli väljakul 31 minutit, millega viskas kuus punkti, jagas sama palju korvisööte, blokeeris tervelt neli vastaste pealeviset ja võttis kolm lauapalli. Blokkide arvestuses püstitas ta isikliku rekordi NCAAs.

Saint Mary’s on nüüd kümnest mängust võitnud tervelt üheksa. Tassi keskmised näitajad on 24,8 minutit, 7,6 punkti, 4,2 lauapalli, 2,8 korvisöötu ja 1,5 blokeeritud viset.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.