main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Ott Tänak publikukatse järel kolmas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.03.2020
07:17

Autoralli maailmameistrivõistluste Mehhiko ralli 1,12-kilomeetrisel publikukatsel edestas Thierry Neuville Elfyn Evansit 0,7 sekundit. Ott Tänak on kolmas, kaotades Neuville’ile 1,9 sekundiga.

„Mehhiko ralli testikatse on nüüdseks sõidetud,“ vahendas Ott Tänak. „Läbisime katset kolm korda, millest esimesel korral tegin väikese spinni. Teisel ja kolmandal korral probleeme aga ei tekkinud ning tundsime ennast autos hästi.“

Huyndai autol kihutava Ott Tänaku sõnul saab rallil põhiliseks katsumuseks olema kuum ilm ja piirkonna kõrgus merepinnast, mis on autole parajaks väljakutseks. Samas pole see meestele midagi uut ning nad on selleks valmis. „Kindlasti ei saa eesootav nädalavahetus olema lihtne, sest konkurents on tihe ja kõrgete kohtade nimel tuleb võidelda kõvasti,“ märkis rallipiloot.

Ott lisas, et kuna nii Monte-Carlos kui ka Rootsis jäi sõitmata omajagu katsekilomeetreid, siis seetõttu on autoga vaja veidi veel kohaneda. „Mehhiko on meile ka esimeseks WRC kruusaetapiks, kus näeme reaalsetes võistlusoludes, millises seisus me kruusa peal võrreldes teistega oleme,“ tõdes ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.