main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlased Korsikal. @world

Saarlased Korsikal. @world

Ott Tänak ootab Katalooniast väljakutset

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
12.10.2016
09:39

Autoralli MM-hooaeg jätkub nädalavahetusel Kataloonia ralliga, kuhu DMACK-i meeskonna Ford Fiesta WRC-ga sõitvad Ott Tänak ja Raigo Mõlder lähevad suurte lootustega.

Kolm etappi enne hooaja lõppu hoiab sõitja Ott Tänak üldarvestuses 53 punktiga üheksandat positsiooni.

„Ma naudin väga seda rallit,“ tunnistas Ott Tänak DMACK-i pressiteate vahendusel. „Tegime mullu sealsetel rasketel ja nõudlikel kruusakatsetel tugeva alguse. Asfaldil on hea sõita, vahelduva kattega katsetel peab aga hoidma head sõidujoont ja tunnetust. See on suur väljakutse, mis vajab palju mõtlemist, aga mulle sellised võistlused meeldivad.”

DMACK-i boss Dick Cormack märkis, et tiimil on sellelt rallilt head kogemused, aga Hispaania ralli on rehvide osas keerukas ja mõnikord võib ka ilm olla ettearvamatu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.