main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tšiili rajal. Ott Tänak facebook

Tšiili rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak on järgmiste rallide ees lootusrikas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.05.2019
09:05

“Järgmist kahte rallit ma naudin, sest mõlemad on minu jaoks erilised,” ütles Toyota WRC-ga kihutav Ott Tänak oma meeskonna pressiteate vahendusel. “Portugal oli kõige esimene MM-ralli, kust osa võtsin ning Sardiinias sain oma esimese pjedestaalikoha ja esimese võidu.”

Rallipiloot ütles, et kohati on tegu väga kiirete rallidega, mis võivad olla ka väga rasked nagu eelmine aasta näitas. “Tiim on teinud kõva tööd ja ma usun, et oleme hästi ette valmistunud,” lausus ta. “Võit Tšiilis oli äärmiselt tähtis, sest see tõi meid võitlusesse tagasi. Nüüd peame säilitama keskendatuse ja tooma kahelt järgmiselt rallilt head punktid.”

Portugali ralli sõidetakse 30. maist 2. juunini ja Sardiinia etapp 13.-16. juunil.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.