main banner
Saaremaa Spordisõber logo
MARKO OIKARINEN, TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team

MARKO OIKARINEN, TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team

Ott Tänak: olen Toyotas kohanenud

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.01.2018
20:02

Rallisõitja Ott Tänak rääkis Autosport International avaüritusel ja WRC-sarja uue hooaja tutvustusel, et ta tunneb end Toyota meeskonnas koduselt, aga Toyota Yarise võimekus selgub alles Monte Carlo rallil.

Üritusel rivistati Toyota meeskonna mehed, et anda mõned kommentaarid eelseisvale hooajale. Ott Tänakult küsiti kohe, miks ta otsustas vahetada M-Spordi meeskonna Toyota vastu.

“Ma arvan, et me kõik nägime, kui head tööd Toyota eelmisel aastal tegi ja kui hästi nad kohe oma esimesel hooajal esile kerkisid,” rääkis Ott Tänak. “Nägin selles meeskonnas palju potentsiaali ja näen, et mul on Toyotas kõige paremad võimalused maailmameistri tiitlile sõitmiseks.”

Ott Tänaku sõnul peab tiitlile konkureerimiseks rallisid võitma ja esmalt on vaja uue meeskonnaga harjuda. “Ettevalmistus on läinud väga hästi ja tunnen, et mind on uues tiimis hästi vastu võetud ja kõik tundub korras olevat,” lausus ta.

Ott Tänaku kaardilugeja Martin Järveoja tunnistas, et hooaja esimene ralli Monte Carlos saab olema keeruline. “Monte Carlo on kindlasti üks hooaja kõige raskemaid rallisid, aga õnneks on see kõige esimene ja selle saab ka kõige pealt seljataha jätta,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.