main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak kihutab Sardiinias liidrina

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
04.06.2021
23:41

Sardiinias sõidetaval autoralli maailmameistrivõistluste etapil juhib Hyundai WRC-l kihutav Ott Tänak avapäeva järel Danii Sordo ees 19,4 ja Sebastien Ogieri ees 36,2 sekundiga.

„Üldiselt võib tänase päevaga rahule jääda,“ vahendas Ott Tänak, lisades, et kõik sujus üpriski kenasti ja kohe algusest peale oli autos hea tunne. „Suutsime rütmi hoida kuni päeva lõpuni ja ma nautisin seda. Arvestades meie peamiste konkurentide tänaseid stardipositsioone, oli väga oluline teistega võimalikult suur ajavahe sisse teha.“

Ott Tänaku sõnul oli päeva viimasel katsel päris suur rehvipurunemise oht ja seetõttu võeti seal rahulikumalt, kuid üldjoontes läks kõik hästi ja saavutati eesmärk, mis hommikul seatud sai.

„Homme püüame hoida sama joont nagu täna, sest nagu näha, siis iga väiksem eksimus võib kaasa tuua suure ajakaotuse ja seetõttu on oluline vahet veelgi kasvatada,“ lausus Ott Tänak.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.