main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aivar Sõrm käiku tegemas. Alver Kivi

Aivar Sõrm käiku tegemas. Alver Kivi

Aivar Sõrm: suurmeistrite vastu mängides on teine tunne

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
05.06.2021
17:38

Saaremaa Malefestivalil välkmales 6 punktiga parima saarlasena 51. koha saanud Aivar Sõrme hinnangul on ala suurmeistrite vastu mängimine kindlasti pidupäev.

Tunne selliste maletajate vastu mängida on natuke teistmoodi,“ tunnistas Aivar Sõrm. „See on suur kingitus, mis meie maletajatele koju kätte on toodud. Malefestival on väga suur üritust, sest maailma male koorekihist on esindajad kohal ning Saaremaale on nende siin mängimine kindlasti plussiks.“

Aivar Sõrm võitis välkturniiril Igor Svõrjovi ja mängis suurmeistritest veel islandlase Margeir Peturssoniga kellelt tuli võtta vastu kaotus. „Välk on välk, siin eksivad kõik ja tal jooksis lõpus lihtsalt aeg maha,“ rääkis Aivar Sõrm Svõrjovi alistamisest.

„Kahe minutiga on üldiselt keeruline kõigil maletajatel hakkama saada, aga mingil ajahetkel on suurmeistrid ikkagi paremad, nad on täpsemad ja oskavad arvestada oma mängus õigete asjadega.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.