main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak on Kataloonia eel optimistlik. Toyota Gazoo Racing

Ott Tänak on Kataloonia eel optimistlik. Toyota Gazoo Racing

Ott Tänak: Kataloonias peab tegutsema targalt

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.10.2019
12:44

Järgmisel nädalal sõidetaval Kataloonia MM ralli on Ott Tänakul ja Martin Järveojal võimalus kindlustada endale maailmameistritiitel, kuid edu saavutamine eeldab tarka tegutsemist.

“Ootan Hispaania rallit ja nagu alati, üritan endast anda parima, aga peame samal ajal tegutsema targalt,” rääkis rallipiloot meeskonna pressiteate vahendusel. “Teame, et esimesel päeval võib meil olla keeruline, sest stardime kruusal esimesena. Ka ilm võib asju muuta. Nägime eelmisel aastal, et sellisel aastaajal võime ka Hispaanias vabalt vihmasadu näha.”

Ott Tänak usub, et Toyota peaks hästi töötama nii kruusal, kui asfaldil. “Olime juba mullu siin kiired ning loodetavasti on see nii ka tänavu ja saame selle tulemuse, mida vajame,” on saarlane oma võimalusi hinnates optimistlik.

Toyota tiimibossi Tommi Mäkinen ütles, et meeskonna eesmärk on jätkuvalt MM-tiitlid nii sõitjate, kaardilugejate kui tootjate arvestuses. “Oleme praegu heas hoos ja meil on vaja Hispaanias ja Austraalias kõvasti suruda, sest kõik MM-tiitlid on meil endiselt sihikul. Oleme selleks ralliks valmistunud täpselt nii nagu oleksime tahtnud, testides nii kruusal kui asfaldil,”lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.