main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Teepuhastajana. Ott Tänak facebook

Teepuhastajana. Ott Tänak facebook

Ott Tänak jätkab Kataloonias võitlust tiitli nimel

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.10.2019
22:48

Autoralli maailmameistrivõistluste Kataloonia etapil langes Ott Tänaku peamine konkurent tiitlile Sebastien Ogier tänu probleemidele Citroeni roolivõimuga konkurentsist ja nüüd on jäänud veel võidelda Hyundai piloodi Thierry Neuville’ga.

Kataloonia ralli esimest võistluspäeva valitseski Hyundai, kui kuue kiiruskatse järel on liider on vanameister Sebastien Loeb, teisel kohal sõitev Thierry Neuville kaotab talle 1,7 ja Dani Sordo 7,6 sekundiga. Viiendal kohal olev Ott Tänak kaotab 21,7 sekundit.

Juba ralli teisel katsel tabas ebaõnn üldarvestuses teisel kohal olevat Sébastien Ogier’d, kelle Citroen kaotas roolivõimu ja kaotus Ott Tänakule tuli enam kui 40 sekundit ja lõpuks kujunes see enam kui kolme minutiliseks.

“Tänane päev oli väga keeruline ja nõudlik,” tõdes Ott Tänak, lisades, et esimesena rajale minnes on teeolud pidevalt libedad, kuid mingil määral ikkagi sõidetavad. “Tavaliselt on katsete teisel läbimisel olud veelgi keerulisemad ja see muidugi tekitab omajagu frustratsiooni. Ma pingutasin nii palju kui vähegi võimalik ja võib vast öelda, et kiiremini poleks saanudki, seega lõppkokkuvõttes võib selle päevaga siiski rahule jääda.”

Ott Tänak ütles, et laupäeval on ees ootamas täiesti uued olud ja ta loodab, et asfaldil on olud võrdsemad ning koos Martin Järveojaga suudetakse teha tugev esituse.

“Erilised tänud kõikidele fännidele, kes siin kohapeal sellise vägeva sini-must-valge lipumere korraldasid.  Ja muidugi tänud kõigile, kes mujal maailmas ekraanide vahendusel kaasa elavad!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.