main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed on autos valmis. Tour de Corse

Mehed on autos valmis. Tour de Corse

Ott Tänak jahib Portugalis taas poodiumi

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.05.2017
08:51

Portugali MM-rallil on Ford Fiesta WRC-ga sõitvad Ott Tänak ja Martin Järveoja seadnud endale eesmärki sõita taas poodiumile.

Ott Tänak ütles, et Portugali ralli algab kruusakatsetega, mida ta ootab suure põnevusega. “Mulle on Portugali teed alati meeldinud ja olen varem siin ka head kiirust näidanud,” lausus ta. “Ma tunnen, et oleme arenenud ja peame vaatama poodiumile igal kruusarallil, see on ka meie eesmärk ja vaatan lootusrikkalt ette, milleks me oleme võimelised.”

Ott Tänaku sõnul on katsed tehnilised ja keerulised, kuid samas on ka kiireid lõike, mis on fännidele nautimiseks. “Kui me tahame saavutada hea tulemuse peame püsima keskendunud. See on meie eesmärk ja nagu alati anname selleks endast kõik,” lausus rallipiloot.

M-Sporti pealik Malcolm Wilson märkis, et Portugali rallit ootavad kõik, sest seal on oma unikaalne atmosfäär, kohalikud fännid on ühed pühendunumad ja teadlikumad maailmas. “Meie tehnikaosakond on auto kallal head tööd teinud ja koos pilootidega on eesmärk poodium. Meil on selleks head võimalused ja töötame ühiselt selle täitumise nimel,” rääkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.