main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistluselemendis. Ott Tänak facebook

Võistluselemendis. Ott Tänak facebook

Ott Tänak ei kahetse Huyndaiga liitumist

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
12.05.2020
07:56

Autoralli maailmameister Ott Tänak ütles ralliportaali DirtFish taskuhäälingule antud intervjuus, et Hyundaisse minek oli suur otsus.

“Tundsin end Toyota meeskonnas ja autos tugevana,“ rääkis Ott Tänak. „Teadsin, et see üleminek ei saa olema lihtne, kuid olen praegu õnnelik selle üle, kus ma olen. Klubi vahetamises olin täiesti kindel alles siis, kui lõpuks lepingule alla kirjutasin.“

Ott Tänak tunnistas, et oli kahe vahel, sest ta ei tundnud Andrea Adamot esialgu hästi. Nad ei rääkinud omavahel, kuid õppisime teineteist aasta jooksul siiski paaril õhtusöögil tundma, kus saarlane hakkas seejärel aru saama meeskonna põhimõtetest ja eesmärkidest. „Tundsin, et ma tahan olla osa sellest teekonnast,” lausus rallipiloot, lisades, et seepärast ta meeskonnavahetust ei kahetse.

“Adamo on väga otsekohene, temaga on lihtne rääkida, sest vastab alati küsimusele kas jah või ei. Ta käitub erinevalt kaamera ees ja selle taga, kuid ta on hea inimene, kes teeb tasemel tööd,” kiitis maailmameister oma tiimibossi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.