main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak avakatsel viies

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.10.2018
07:12

Autoralli maailmameistrivõistluste etapi Walesi ralli testikatse esimesel läbimisel sõitis ott Tänak rajalt välja, kuid pealtvaatajad aitasid ta rajale tagasi ja pärast remonti oli saarlane uuesti konkurentsis.

“Oli väga libe sektor,” andis Tänak sotsiaalmeedia vahendusel teada. “Ma püüdsin toimetada oma klaasipuhastajate kallal ja põhitöö jäi pisut unarusse ning tulemuseks oli väljasõit. Õnneks tegid mehhaanikud head tööd ja me saime minna uuesti rajale, et kontrollida kas kõik töötab.”

Testikatse kiireimad olid võrdselt 2.01,4 välja sõitnud Latvala, Evans ja Ogier. Pärast avariid rajale naasnud Ott Tänaku parimaks jäi 2.03,3, mis andis 11. koha.

Õhtul sõidetud publikukatsel oli kiireim Lappi 01:21.6, talle järgnesid Latvala +0.3, Neuville + 0.3, Ogier + 0.7 ja TÄNAK + 0.9. “Me läbisime esimese katse ilma ühegi probleemita. Meie eesmärk on anda endast homme parem ja näidata head kiirust,” lausus Ott Tänak.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.