main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kindlal kursil. Ott Tänak twitter

Kindlal kursil. Ott Tänak twitter

Ott Tänak Argentinas liider

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.04.2018
08:50

Autoralli MM-sarja hooaeg jätkub sel nädalalõpul viienda etapiga Argentinas. Toyota sõitjad Ott Tänak ja Martin Järveoja juhivad Chris Meeke ees 22,7 ja Thierry Neuville-i ees 28,6 sekundiga.

Ott Tänak kaotas päeva avakatsel tehtud spinni tõttu 20 sekundit, kuid näitas juba järgmisel kiireimat aega. Ta kordas seda ka neljandal katsel, millega võttis oma sajanda katsevõidu ja 20. Toyotaga. Hea hoog jätkus ka pärastlõunal, kui saarlane vormistas veel kolm katsevõitu. Ott Tänak võitis reedel kavas olnud seitsmest kiiruskatsest viis, asedes rallit juhtima pärast viiendat kiiruskatset.

“Kindlasti olen ma tänase päevaga rahul,” ütles Ott Tänak. “Me surusime tõesti täiega ja me ei oleks suutnud teha kui poleks olnud perfektset enesetunnet, mis mul autoga oli. See kõik andis mulle enesekindluse.”

Ott Tänaku hinnangul on hea, et õnnestus teha mõned parandused ja need on end ära tasunud ja palju on veel minna. “Pisut piinlik, et me kaotasime päeva esimesel katsel aega,” tunnistas rallipiloot.

“Ma ei ole üldse kindel, kuidas see juhtus, kuid spin oli väga kehvas kohas ja võttis palju aega kui saime auto taas õigesse suunda. Seejärel hakkasime täiega suruma, et kaotatu tagasi sõita ja pärastlõunal oli meil kolm perfektset katset.”

Ott Tänaku sõnul on laupäevased katsed veelgi kiiremad ja ta teab, et seal tunneb Toyota end väga hästi.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.