main banner
Saaremaa Spordisõber logo
100cm esikolmik: vasakult Marie Adele Abel ja Rolex, Karmen Udeküll ja Wild Beauty, Heleriin Lopp ja Praid

100cm esikolmik: vasakult Marie Adele Abel ja Rolex, Karmen Udeküll ja Wild Beauty, Heleriin Lopp ja Praid

Minni Hobutegevuse Kevad 2018

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
27.04.2018
11:46

21. aprillil korraldasid Minni Hobutegevuse noored ratsavõistluse ,,MHT Kevad 2018”. Võistlusest võtsid osa Reinu Ratsatalu ja Minni Hobutegevuse ratsutajad. Kokku tehti sel päeval lausa 55 starti erinevatel kõrgustel. Võistluse peakohtunik oli Anne Udeküll ja rajameistriks Mari-Ann Udeküll.

Parkuuris handicap maalatid/ristikesed sõitsid kõige kiiremini ja vigadeta parkuuri läbi Reinu Ratsatalu ponipaar Karolin Nelis ponil Roosi. Teise koha saavutasid Eeva Helga Kupits ponil Vau ning kolmandaks sõitsid end Karmen Udeküll ja Veron. Neljandana lõpetasid Danii Marii Sillamägi ja Viiva ning viienda  Josefiine Maria Salong ja Shoobie- Doobie- Doo-Wop.

Järgmiseks kõrguseks oli tõusev raskus 70 cm, kus võisteldi avatudklassis ja freeridingus(ilma varustuseta). Freeridingu arvestuse võitsid Minni Hobutegevuse paar Danii Marii Sillamägi ja Shoobie-Doobie-Doo-Wop ning teise koha saavutas Heleriin Lopp hobusel Praid.

Avatud klassis parimaks tunnistati Angela Lepik ponil Aroomi. Teiseks sõitsid end Kerli Malm ja Wiktooria, Kerli Malm saavutas samas sõidus ka neljanda koha, seekord poniga Volli. Kolmandad olid Jacqueline Putnik ja Wonderful Girl ning viiendad Marie Adele Abel ja Rehto.

Päeva kõige kaasahaaravamaks sõiduks kujunes paarissõit kõrgusel 80cm. Väga kiire sõiduga olid esimesed Eeva Helga Kupits Westernil ja Marie Adele Abel Rolexil. Teise koha saavutasid õed Miina-Eliise Udeküll ja Mari-Ann Udeküll ponil Viire ja hobusel Praid. Kolmanda koha saavutasid Jacqueline Putnik ja Anni Liisi Lauk ponidel Wiktooria ja Wonderful Girl.

Päeva kõrgeim parkuur oli tõusev raskus 100 cm jokkeriga. Esimese koha saavutas sõidu ainuke ponipaar  Reinu Ratsatalust Karmen Udeküll ja Wild Beauty. Teise koha saavutas Marie Adele Abel hobusel Rolex ning kolmandad olid Heleriin Lopp ja Praid.

Iga ülalmainitud võistleja sai premeeritud rosetiga, mis oli valmistatud käsitööna Heleriin Lopi poolt. Esemeliste auhindadega sponsoreerisid meie ratsutajate kinkekotte Eggersmann, Bauhof, Arensburg Spa&Hotel, Viking Burger, perekond Mesila, perekond Külm, perekond Aksalu, perekond Sillamägi ja perekond Lopp.

Meil oli väga vahva päev! Täname kõiki abilisi, Minni Hobutegevuse ratsutajaid ja treenerit Miina-Eliise Udekülli. Kohtume juba sel pühapäeval Vaheaja Karika III etapil!

Heleriin Lopp

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.