main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal.Ott Tänak facebook

Rajal.Ott Tänak facebook

Ott Tänak alustab reedel teiselt kohalt

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
02.08.2019
06:54

Soomes Jyväskyläs alanud autoralli maailmameistrivõistluste avakatsel sõitis Ott Tänak välja teise aja, kaotades Hyundail kihutavale Thierry Neuville’ile vaid 0,7 sekundiga. Hommikusel testikatsel edestas Tänak omakorda Neuville’i 0,3 sekundiga.

“Ralli esimeseks katseks oli traditsiooniline Harju publikukatse, mis on tegelikult päris keeruline, kuid suutsime ilma vigadeta läbi tulla,” vahendas Ott Tänak, kelle sõnul hommikusel testikatsel sujus samuti kõik ja polnud ühtegi probleemi.

“See näitab, et meil oli hea ettevalmistus ralliks ja oma panuse andis siinkohal kindlasti ka Rally Estonia. Võib öelda, et oleme ees ootavaks ralliks valmistunud ette nii hästi, kui võimalik.”

Ott Tänak lisas, et üleüldiselt on kõik hästi, kuid ta usub, et ees on ootamas korralik võitlus. “Homne päev saab meie jaoks olema suhteliselt keeruline, kuna oleme esimesena rajal ja tuleb anda endast maksimum, et laupäevaks hea stardipositsioon välja võidelda,” lausus Toyotaga kihutav rallipiloot.

“Juba praegu oli katsel näha väga palju lippe ja fänne, mis on muidugi ülimalt lahe, kuid pidage meeles, et rallispordis on ohutus kõige tähtsam, seega jälgige reegleid ja rallime mönuga!”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.