main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Soome rajal. Ott Tänak facebook

Soome rajal. Ott Tänak facebook

Neljandal kohal sõitev Ott Tänak on löögiulatuses

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.08.2019
07:30

Autoralli MM-sarja üheksandal etapil Soomes  on Toyota WRC-ga reedel tee puhastaja rollis olnud Ott Tänak ja Martin Järveoja neljandal kohal.

11. katse järel on ralli liider Jari-Matti Latvala, kellele Kris Meeke kaotab +1,2, Esapekka Lappi +2,4 ja Ott Tänak +2,6. “Päeva lõpuks on tunne tegelikult päris hea,” tunnistas Ott Tänak. “Tänu sellele, et startisime esimestena olid teeolud üpriski keerulised ja puhastamist oli korralikult. Hommikustel läbimistel oli meil hea ja sujuv rütm algusest peale, auto sõitis nii nagu pidi ja sain keskenduda puhtalt sõidule.”

Ott Tänaku sõnul olid pärastlõunaks tingimused muutunud veelgi hullemaks ja tal tuli korralikult vaeva näha, et auto õiges sõidujoones püsiks. “See oli muidugi frustreeriv, kuid sellegipoolest pingutasime kõvasti ja olime tagapool startinud meestel pidevalt kannul,” tõdes rallipiloot.

“Vahed ei ole suured ja kõik on võimalik ning lisaks on meil laupäeval ka palju parem stardipositsioon kui reedel. Kõik on veel mängus ja anname kindlasti endast parima ning võitleme nii, et veri ninast väljas.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.