main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu etapivõit. Alver Kivi

Oskar Nisu etapivõit. Alver Kivi

Oskar Nisu võitis Tour of Vikingsi viimase etapi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.10.2021
18:05

Laupäeval ümber Saaremaa sõidetud esimese 310 km pikkuse ja kolme etapilise Tour of Vikingsi lõpetas Oskar Nisu võidukatl Kuressaare lossihoovis ja oli kokkuvõttes neljas.

„Oli huvitav,“ märkis Oskar Nisu. „Läksin kohe sellise hooga peale ja ei mõelnud, et distants on 300 kilomeetrit. Hakkasin kohe paugutama ning möllama ja teise etapi lõpus maksin ka lõivu. Õnneks 30 minutilised pausid etappide vahel ikka päästsid palju. See oli hea, et oli jaotatud kolmeks etapiks, sest mõtlesid, et palju etapi lõpuni on mitte kui palju sõita veel tuleb.“

Oskar Nisu sõnul jäi ta teisel etapil pisut energia võlgu, aga pausil sai ta süüa ja juua ning  kolmandal etapil, mille ta finišispurdiga Gert Kivistiku ja Mihkel Räime ees võidukalt lõpetas oli enesetunne parem.

„Plaan oli teha kohe võidusõitu ja mitte peljata 310 km,“ rääkis Oskar Nisu. „Tahtsin teha elu raskeks nii endale, kui teistele ja lõppkokkuvõttes maksin ise ka lõivu. Muidu on Kivistik ja Räim finišis minust kiirema jalaga ning ma ikka pelgasin, et saan nende käest pähe,“ kommenteeris ta viimase etapi võitu. „Eks ma suutsin kurvi esimesena kiirendada ja õnneks keegi enam tagant ei tulnud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.