main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Orissaare Sport

Mäng käib. Orissaare Sport

Orissaare U14 poiste korvpallihooajast

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.11.2017
08:27

Hooaeg algas 23. septembril Viimsis, kus toimus esimene kvalifikatsiooniring, mis pidi välja selgitama kaks paremat võistkonda 5-liikmelisest alagrupist, kes jätkavad mänge kõrgemas divisjonis.

Esimeses kohtumises kaotasime Rae Koss/Rae SK-le 31:71 ning kuigi teises mängus võitsime Tallinna Kalev/Sportkunda II tiimi 84:30 olime teisel päeval jälle hädas kaotades KK Viimsile 33:81 ja KK Hito/BC Karjamaale 42:92.

Neljas koht alagrupis tähendas meile jätkamist III divisjonis, kuhu langesid kõik need tiimid, kes oma alagruppides 2 parema hulka ei jõudnud. Suurimad puudused ilmnesid kaitses lauavõitluses ja rünnakul võistkondlikus tegutsemises ning kesises visketabavuses.

Teine etapp toimus 5. novembril Raplas, kus esimene mäng oli Paide KK7 vastu. Olime algul pisut kohmakad, kuid saime tänu kaitselaua kontrollimisele oma kiirrünnakud jooksma ning võit tuli numbritega 97:42. Edukamad punktitoojad: Eke Rüütel 33, Tormi Joonatan Metsla 26 ja Meikel Särev 11 punktiga.

Teises kohtumises oli vastas Raplamaa, kelle mängijad olid meist kasvult väiksemad ning ka nende keskmine vanus jäi meile alla. Paljuski seetõttu suutsime võita 88:47. Edukamad punktitoojad: Eke Rüütel 33, Tormi Joonatan Metsla 18 ja Riko Robi Tamtik 13 punktiga.

Võistkonda kuuluvad veel Gregor Andreas Amelkin, Kris Kruuse, Karl Õunapuu, Kaur Kurg ja Juho Jakob Sünter.

Väikesele kohale omaselt on meie võistkonna mängijate oskuste tase väga erinev ning töötame selle kallal, et seda ühtlustada ja et igaüks leiaks oma koha ning rolli võistkonnas.

Nende poiste treeningutesse suhtumine on eeskujulik ning seetõttu vaatame optimistlikult tulevikku. Järgmine etapp toimub detsembrikuus Orissaares.

Orissaare Sport

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.