main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johannes Treiel soojendusel. Alver Kivi

Johannes Treiel soojendusel. Alver Kivi

Johannes Treiel kandideerib Aasta kergejõustiklaseks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
07.11.2017
08:26

15. novembrini valitakse Aasta Kergejõustiklased 2017! U20 vanuseklassi noormeeste hulgas on nominent Johannes Treiel.

Aasta kergejõustiklased valitakse kergejõustikufännide, meedia, EKJL liikmesklubide ja kergejõustikutreenerite poolt hääletamise teel. Parimate valimisel on häälte osakaalu jaotus järgmine: EKJL liikmesklubid 25%, meedia esindajad 25%, treenerid 25%, kergejõustikufännid 25%.

U20 meeste arvestuses on tõkkejooksja Johannes Treieli konkurendid mitmevõistlejad Karel Tilga, Johannes Erm ja Hans-Christian Hausenberg, 400 m jooksja Tony Nõu ja teivashüppaja Robin Nool.

Kergejõustikufännid saavad hääletada Facebookis – www.facebook.com/kergejoustik.

Aasta kergejõustiklaste nimed avaldatakse Eesti kergejõustikauhinnad 2017 üritusel (24. novembril 2017) ning neid tunnustatakse auhindadega.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.