main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tormi Metsla mängujuhi rollis. Alver Kivi

Tormi Metsla mängujuhi rollis. Alver Kivi

Orissaare kossupoiss Tormi Joonatan Metsla liitus Itaalia klubiga

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
15.10.2019
13:44

Orissaare Sporti kasvandik, 14-aastane ja 188 cm pikkune Tormi Joonatan Metsla liitub Itaalia Serie A klubi Pistoia Basketi noortesüsteemiga.

Tormi Joonatan Metsla jäi välisklubile silma läbi Erkmaa Suvekursuse, kust varem juba arvukalt noori piiri taha siirdunud ja oma võimaluse saanud.

“Tormi oli ka ise üllatunud, et just tema valiti, sest ta polnud koondises mängudes kõige resultatiivsem,” rääkis tema treener Mati Rüütel. “Itaallased hindasid tema tehnikat ja tahtmist ning kutsusid testimisele. Ta käis kohapeal ja läbis põhjaliku kontrolli. Nüüd on vaja sisse elada, aga Tormi on julge poiss ja hea suhtleja. Keeruline saab olema ainult trennide ja Eesti koolis õppimise ühildamine.”

“Tormi on perspektiivikas poiss,” tõdes treener Mati Rüütel. “Ta on väikesest peale usinalt harjutanud, hea tehnika ja korraliku viskega, seepärast on kõik võimalik. Tema plussiks on kindlasti see, et oskab mõlema käega mängida, tal on korvpalli IQ ja võimeline kiirelt õppima.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.