main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raul Koppel meestele järjekordset kombinatsiooni seletamas. Orissaare Sport

Raul Koppel meestele järjekordset kombinatsiooni seletamas. Orissaare Sport

Orissaare korvpallimeeskonna uus treener on Raul Koppel

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
03.10.2017
08:42

Aastaid Orissaare korvpallimeeskonda Eesti ja maakonna meistrivõistlustel vedanud Mati Rüütli asemel asus võistkonda mängiva treenerina juhendama Raul Koppel.

“Tegelikult oli see kõik asjade loogiline jätk,” tunnistas Raul Koppel. “Nimelt on Mati  väga hõivatud treener ja kuna mina olin juba paar aastat teda aidanud sponsorite leidmisel  ja asjaajamistega, samuti olin juba eelmisel hooajal treeningute treener ning sel aastal üritame ise ka mängudel hakkama saada.”

Sel sügisel omistati Raul Koppelile ka treeneri kutse EKR 3. Sellest hoolimata tuleb tal endal ka ikkagi mänguvorm seljas hoida, kuna vajalikke mängijaid siiski napib. “Võistkonda üritan leida noori andekaid poisse Saaremaalt, kellel siis abis juba varasemate kogemustega mehed,” lausus ta.

Sel aastal aitavad Orissaare satsi Eesti meistrivõistluste II liigas 1 Tallinna saarlane, 1 Soome saarlane, 2 poissi Vessest ja 1 mees Kärlalt. Ülejäänud on Orissaare kohalikud mängumehed. “Meeskonna eesmärk on igal aastal aidata noortel teha järgmine samm oma tasemes. Ja kui sellega kaasneb mängude võite, on see puhtalt boonuseks,” märkis Raul Koppel, kelle sõnul on tiimis viis keskkoolipoissi.

Meeskonnas mängivad: Eero Heinsalu, Raul Koppel, Aivo Laul, Jaanus Metsla, Harles Ojasaar, Mehis Pildre, Elari Rei, Mati Rüütel, Karli Saar, Tarmo Väli, Härmo Lambut, Alari Hiis ja Mart Truu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.