main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim ja Karl Patrick Lauk katkestasid Itaalias

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.10.2017
08:55

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) ja Karl Patrick Lauk (Astana) katkestasid Itaalias peetud ühepäevasõidu Tre Valli Varesine, vahendab rattauudised.

Nelja mehe vahel peetud kaasahaaravas heitluses pälvis esikoha Alexandre Geniez (AG2R La Mondiale), kes edestas sama aja saanud Thibaut Pinot’d (FDJ) ja Vincenzo Nibalit (Bahrain-Merida). Parima Astana ratturina oli Fabio Aru kaheksas ja Israel Cycling Academy meestest oli edukaim 43. lõpetanud Guillaume Boivin.

Lauk jätkab Astana esindamist – neljapäeval stardib Kasahstani klubis testimisel olev saarlane esinduslikul klassikul Milano-Torino (186 km).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.