main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liisel Nelis, Eliisa Peit, Kätriin Põld ja Nette Peit. Erakogu

Liisel Nelis, Eliisa Peit, Kätriin Põld ja Nette Peit. Erakogu

Neli naist vollekoondises

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.05.2019
08:33

Euroopa Hõbeliiga mängudeks valmistuv Eesti naiste võrkpallikoondis mängis Tallinnas Audentese spordihoones esimese kolmest kontrollmängust Soome vastu. Tasavägise mängu võitis Soome 3:0 (36:34, 25:19, 25:23 + lisageim 25:23).

Eesti algkoosseisu kuulusid sidemängija Julija Mõnnakmäe, diagonaalründajana oma debüütmängus Jade Šadeiko, nurgaründajad Anu Ennok ja Nette Peit, Temporündajad Liis Kullerkann ja Eliisa Peit ning libero Kristi Nõlvak., vahendab volley.

Mängu kokkuvõttes oli Eesti naiskonna parim Nette Peit 20 punktiga. Saarlannadest on koondises veel Kätriin Põld ja Liisel Nelis.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.