main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk rünnakul. Ain Liiva/volley.ee

Hindrek Pulk rünnakul. Ain Liiva/volley.ee

Hindrek Pulk koondise resultatiivseim

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.05.2019
08:35

Eesti meeste võrkpallikoondis pidas Rakveres esimese ametliku sõprusmängu Slovakkia rahvusmeeskonna vastu. Eesti võitis kohtumise 3:0 (25:20, 25:21, 26:24) ja lisageimi tulemusega 25:22.

Algkoosseisus alustanud Hindrek Pulk tõi resultatiivseimana 13 punkti, Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud Henri Treial lisas 9 punkti. Meeskonda kuuluvad veel ka Kevin Saar ja Rauno Tamme.

Pärast kuue aasta pikkust pausi taas rahvusmeeskonna eest ametlikus mängus väljakul käinud diagonaalründaja Hindrek Pulk ütles volley.ee-le, et tunneb end koondises suurepäraselt. “Ääretult hea meel on siia võistkonda kuuluda ja veel parem meel on, et ma sain mängida. Nautisin täiega platsil olekut. Enda esituse osas, siis eks annab alati paremaks minna, päris rahule veel ei jäänud ja ega keha pole ka veel väga heas füüsilises vormis,” rääkis Pulk ja lisas, et koondise treenerite käekirjaga harjumine võttis aega.

“Alguses oli päris raske, aga eks ma katsun kõike kõrva taha panna ja teha nagu treenerid ütlevad. Katsun igatahes võistkonnale abiks olla.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.