main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koondis enne mängu. EJL

Neidude vutikoondislased lõpetasid Balti turniiri võiduga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
01.07.2023
09:38

Eesti neidude U19 jalgpallikoondis, kuhu kuuluvad FC Floras mängivad Helina Tarkmeel ja Kaili Lilles mängis oma teise kohtumise Lätis toimuval Balti turniiril, kus Leedu eakaaslaste üle võeti 1:0 võit.

Balti turniiril sai neidude U19 koondis kirja 1:0 võidu Leedu üle ja 0:3 kaotuse Lätilt. Peatreener Aleksandra Ševoldajeva võttis turniiri kokku kui hea proovikivi, kus sai mängijatele mänguaega anda ja ülevaate uuest grupist.

„Oleks meil enne turniiri sõpruskohtumine olnud, siis tõenäoliselt oleksime neid eksimusi, mida esimeses mängus tegime, osanud paremini lahendada. Aga pärast Läti mängu oli juba lihtsam, sest saime ülevaate, kuidas uus grupp on moodustunud, millised positsioonid kõige paremini toimivad ja mis on meie tugevused ja nõrkused. Tänases mängus Leeduga saime hakata selle kallal töötama ja mängupilti näitama,“  ütles Ševoldajeva.

Turniir oli neidude U19 koondisele ettevalmistuseks sügisel toimuvaks EM-valikturniiriks. Eesti loositi neljaliikmelisse alagruppi, kus vastasteks on Bosnia ja Hertsegoviina, Gibraltari ja Liechtensteini eakaaslased. Enne valikmänge on koondisel kavas treeninglaagrid ja sõpruskohtumised.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.