main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lümanda Saurused. Alver Kivi

Lümanda Saurused. Alver Kivi

Naiste minijalgpallimeister on Lümanda Saurused

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.03.2019
17:06

Kolme naiskonna osalusel toimunud turniiri võitis Lümanda Saurused, Kihelkonna ja FC TooOldToPlay ees.

Kõik naiskonnad mängisid omavahel kaks korda läbi. Lümanda Saurused kogus parimana 8 punkti, Kihelkonna arvele jäi 5 ja FC TooOldToPlay sai 2 punkti. Turniiri suurim väravakütt oli 2 väravaga Kristina Teern (Lümanda Saurused), parim mängija oli Jaanika Küttim (FC TooOldToPlay) ja parim väravavaht Victoria Vihman (Kihelkonna).

Lümanda Saurused: Eva Ratas, Eliisa Saar, Gerly Ots, Marilis Remmel, Johanna Priske, Kristina Teern, Helina Tarkmeel

Kihelkonna: Liisa Liesment, Anne-Mai Alas, Liisu Lilles, Kaili Lilles, Liise Lindau, Victoria Vihman, Kairi Lonks, Kristel Käsk

FC TooOldToPlay: Hedina Madisson, Helena Liive, Heddi Pruul, Jaanika Küttim, Liisu Koppel, Marika Koppel, Triin Tedrekull, Veroonika Lember, Kateriin Kuusk

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.