main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lümanda naiskond. Alver Kivi

Lümanda naiskond. Alver Kivi

Naiste minijalgpalli meister on Lümanda Saurused

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.02.2020
14:29

 

Kuressaare spordihoones mängitud maakonna naiste minijalgpallimeistrivõistlused võitis Lümanda Saurused, Kihelkonna ja Kure U17 ees.

Esikoha saanud Lümanda Saurused kogus 11, Kihelkonna ja Kure U17 6 punkti, paremuse otsustas omavaheliste mängude väravate vahe, mis oli tänu esimeses ringis saadud 3:0 võidule parem esimesel. Turniiri parim mängija oli Kaili Lilles (Kihelkonna), suurim väravakütt 4 tabamusega Kristina Teern (Lümanda Saurused) ja parim väravavaht Marii Silts (Kure U17).

Lümanda Saurused: Gerly Ots, Eva Ratas, Helina Tarkmeel, Kerli Kask, Johanna Priske, Kristina Teern, Eliisa Saar, Karmen Kelsi Kruut

Kihelkonna: Kristel Käsk, Victoria Vihman, Kairi Lonks, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Marie Puust, Liise Lindau, Liisa Liesment

Kure U17: Pilleriin Pohlak, Marii Silts, Kristi Tuuling, Kristina Rand, Liisu Koppel, Liisi Koppel

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.