main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmus naiskond. Alver Kivi

Rõõmus naiskond. Alver Kivi

Naiskond maavõistlusmängus hiidlannadele võimalust ei andnud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.09.2022
16:49

Kärdla staadionil mängitud Saaremaa ja Hiiumaa maavõistluses jalgpallis alistasid saarlannad võõrustajad koguni 13:0.

Kogu kohtumise olid FC Kuressaare naiskonna paasil koostatud saarlannad ülekaalus ja said rünnakut harjutada. Kaili Lilles lõi 7, Marie Puust 4 ja Elis Armuand 2 väravat. Tabasalu Meistriliiga naiskonnas mängiva Lisette Tammeveski vedamisel hiidlannad korralike olukordadeni ei jõudnud.

„Alustasime rabedalt ja siis saime oma mängu käima,“ märkis peatreener Reivo Vinter. „Ei oskagi öelda, äkki alahindasime natuke vastast ja liiga kergelt läksime peale. Mõtlesime, et mäng tuleb niisama ära, aga oli vaja ikkagi pingutada ja korralikult mängida.“

Reivo Vinter tõdes, et mida mäng edasi, sest rohkem oli näha, et saarlannade füüsis on kokkuvõttes parem. „Nad hakkasid igale poole hiljaks jääma ja ei jõudnud meiega enam üldse kaasa liikuda,“ lausus ta.

„Kaasa võtta on väga positiivne emotsioon, mis karikasarjas Tammekalt saadud (0:13) kaotuse ilusti ära kustutab. Selline maavõistlus oli naiskonnale tähtis, sest Saaremaa esindamine on kõigile auasi ja hiidlastele kindlasti kaotada ei tahaks.“

Samas tunnistas Vinter, et nii suur skoor oli pisut üllatav, kuna neil oli tugevduseks mängijaid ka Eesti Meistriliigast ning seepärast võis eeldada, et tuleb tasavägisem. „Pigem ikkagi üllatus,“ rääkis peatreener.

„Eks sellises mängus on ka mängijatel keeruline end pingutama sundida. Mina külje pealt nõuan ikka kindlaid asju, mida me kogu aeg teeme aga väljakul on lihtsam lõdvaks lasta. Muus osas oli kõik hästi, aga just see kokkulepetest kinni pidamine suures ülekaalus jättis soovida.“

Naiskonnas mängisid: Johanna Priske, Liise Lindau, Annemari Pruul, Marie Puust, Kristina Rand, Anne-Mai Alas, Pilleriin Pohlak, Lisanna Valdmets, Elis Armuand, Kaili Lilles, Elisa Saar, Marii Silts, Hanna Paju, Anna Hamburg.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.