main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa spordikooli ja Orissaare poise mäng. MTÜ Saaremaa Korvpall

Saaremaa spordikooli ja Orissaare poise mäng. MTÜ Saaremaa Korvpall

Nädalavahetusel toimus Suure Töllu CUP

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
15.05.2017
10:29

13.-14. mail peeti Kuressaare spordikeskuses noorte korvpalliturniiri Suure Töllu CUP 2017. Esmakordselt toimunud turniiri korraldasid Saaremaa spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpalliga. Seekordsel turniiril osalesid SK RIM, Saaremaa Spordikool/Kalev Cramo, Orissaare Sport ja Kuldre Kool/SteelArc.

’’Olime arvestanud ka võistkondadega väljaspool Eestit, kuid kuna samal nädalavahetusel oli Tallinnas rahvusvaheline Nord Cup, siis sel aastal toimus turniiri siiski Eesti võistkondade vahel,’’ sõnas Siim Hiie, kes oli üks peakorraldajatest.

Turniiri võitis SK RIM Tallinnast (treener Reimo Luht), kes võitis kõik alagrupi mängud ning mängis finaalis kindlalt üle Kuldre Kool/SteelArc’i (tr. Margus Klaar). Orissaare Sport (tr. Andre Kuntsel) saavutas 3. koha, kui suutis tasavägises mängus 4 punktiga üle mängida Saaremaa Spordikool/Kalev Cramo (tr. Siim Hiie).

Lisaks korvpallile külastati üheskoos Saaremaa Muuseumi, mis oli paljudele mandrilt tulnud osalejatele esmakordseks kogemuseks. ’’Kui noored saavad lisaks võistlusmängudele tutvuda ka Kuressaare linna ja selle põneva ajalooga, oleme lisanud turniirile tulemisega ühe suure lisaväärtuse kus on võimalus tutvustada meie kaunist linna,” sõnas Hiie.

Suure Töllu CUP 2017 ei oleks õnnestunud ilma Teie abita: Suure Töllu Puhkeküla, Eesti Kultruurkapital, Saaremaa Spordikool, Kuressaare linn, Spalding, Ballzy, Vanalinna kohvik,CRAMO, Tesman, Silveston, Saare Uluk, Elektrotherm, Klotoid, S-Link, Varrak kirjastus, Kalevi Magusmaailm, Kuressaare Ehitus, Saaremaa Lihatööstus, Javicar.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.