main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak rajal. @world/M-Sport

Ott Tänak rajal. @world/M-Sport

Motorsport: Tänak on aastaga kõige enam arenenud rallisõitja ja tulevane MM-tiitli pretendent

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.12.2017
07:36

Tuntud mootorispordiportaal Motorsport tegi ülevaate tänavusest WRC-hooajast ning hinnati kõiki mehi. Ott Tänaku kohta tõdeti, et tegemist oli aastaga kõige enam arenenud piloodiga, vahendab Delfi.

“Kasutades korvpalliliiga NBA termineid, siis võib öelda, et ta oli aasta jooksul kõige enam arenenud piloot,“ kirjutas portaal.

“Võidud Sardiinias ja Saksamaal olid tema esimesed WRC-sarjas, kuid lisaks sellele kaasnes tema esitustega tunne, et tegemist on mehega, kes on tulevikus võimeline võitlema MM-tiitli eest,“ lisati seejärel.

“Kaardilugeja Martin Järveojaga tekkis tal hea klapp ning nad sõitsid regulaarselt poodiumile. See ei olnud juhus, et ta (Tänak) valiti teist korda järjest hooaja parimaks WRC-sarja piloodiks,“ mainiti veel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.