main banner
Saaremaa Spordisõber logo
179 Kedor Kohu; 27 Marten Aus. Erakogu

179 Kedor Kohu; 27 Marten Aus. Erakogu

Motopoisid võistlesid Hiiumaal

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
26.07.2021
21:51

Ida-Saare Motoklubi noored osalesid Hiiumaa MX Open 2021, kus oli päev täis motokrossi, millest võttis osa 6 Ida-Saare Motoklubi liiget.

50 mini klassis osalesid Rudi Koppel ja Ruudi Toomsalu. Rudi Koppelil juhtus olema täiesti hämmastav päev, kui suutis võita nii kvalifikatsiooni kui ka mõlemad võistlussõidud ehk siis tulemuseks ülekaalukas ja elu esimene võit.

Ruudi Toomsalul oli kohal oma elu esimestel võistlustel, kahjuks kvalifikatsiooniks kohale ei jõudnud ja nii otsustas ta esimese stardi kõrvalt vaadata, kuidas see asi ikka täpselt käib. Teises stardis oli kindlalt kohal ja tasuks sõidu kolmas koht! Üldkokkuvõttes küll Toomsalul esimese sõidu puudumise pärast, kõrgele tõusta ei saanud.

65cc klassis oli meil kohal 3 poissi: Marten Aus, Kedor Kohu ja Mattias Kõrge. Esimeses stardis oli Marten Ausil kohe raske kukkumine ja pärast pikka aja kulutamist siiski rajale naasnuna, sõitis auga lõpuni. Kedor Kohu saavutas hea sõiduga 6. koha ja Mattias Kõrge oma debüüdil 13. koht 16 seas.

Teises stardis oli puu taha tulnud juba 17 ratast. Meie poisid said kõik ilusti minema, finišis Mattias Kõrge taas 13., Marten Aus 6. ja Kedor Kohu suutis teha väga kõva sõidu ja oli kohal lausa kolmandana, edastades jälitajat vaid rattapikkuse jagu. Kokkuvõttes saavutas Kedor 4. koha, Marten 7. ja Mattias 14.

Isade klassis oli üllatusena stardis klubi üks eestvedajatest Raul Koppel, kes saavutas sõitude kokkuvõttes selle, et jõudis finišisse mõlemas sõidus tervena. Lisaks 9 osaleja seas 7. koht.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.