main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar sai kirja kübaratriki. Allan Mehik

Maarek Suursaar sai kirja kübaratriki. Allan Mehik

Kure duublile rekordpubliku ees võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.07.2021
21:55

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võitis FC Kuressaare teine 421 pealtvaataja ees FC Kose kindlalt 6:1.

Kuressaare linnastaadionil pärast Saaremaa Cupi avatseremooniat mängijat kohtumises lõid kõik väravad saarlased. 34. minutil viis Andero Kivi võõrustajad 1:0 juhtima, 49. lõi Eerik Poopuu omavärava. Siis tegid skoori 50. Maarek Suursaar, 55. Maarek Suursaar, 57. Andero Kivi, 87. Maarek Suursaar ja 89. Reiko Mäeorg.

„Mängisime kannatlikult ja ootasime oma võimalusi,“ rääkis treener Jan Važinski. „Võttis küll pisut aega, aga panime oma paremuse lõpuks maksma. Olen meestega rahul ja saime väärtuslikud punktid kätte.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.