main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mõeldes Leevile!

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.04.2020
14:40

Elurattal hoo säilitamise eeldus on sama, mis jalgrattal tasakaalus püsimiseks. Anda ja hoida hoogu. Täna seisatuvad Saaremaa ratturite rattad, sest hoog on peatunud. Jōud on raugenud.

Igaviku radadele on lahkunud meie klubi üks asutajaliikmetest, jalgrattaspordi edendaja Saaremaal, treener, ōpetaja ja kohtunik – Leevi Kuivjōgi.

Saaremaa velotuuri korraldajad jäävad meenutama Leevi panust vōistluse peakorraldajana ja hiljem teatepulka üleandnuna asjatundliku ning täpse kohtunikuna. Oma suhtumises oli ta ühtviisi lugupidav nii proffide kui ka laste rattasōidul.

Kestev spordihuvi ja Saaremaa rattaproffidele kaasaelamine andis ta hilisemale elule nii sisu kui lisas ka mōtet.

William Faulkner: Inimene on surelik ja tema ainus võimalus surematuks saada on jätta endast maha midagi surematut.

Avaldame sügavat kaastunnet perele!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.