Saare maakonna 2015. aasta Minijalgpalli meistrivõistlustel selgusid esimese etapi play off paarid.
Laupäeval Kuressaare spordihoones mängitud esimesel etapil alustasid meeskonnad kahes alagrupis. A-alagrupis järjestusid meeskonnad: 1. FC Salme, 2. Sworve, 3. GOSPA FC, 4. Saaremaa Malev ja 5. Lümanda Rähnid. B-alagrupis järjestusid meeskonnad: 1. FC Taritu, 2. HP Autohooldus, 3. FC Hornets, 4. Salme Dünamo ja 5. FC Were.
Pühapäeval kohtuvad play offides Saaremaa Malev – FC Taritu, GOSPA FC – HP Autohooldus, Sworve – FC Hornets, FC Salme – Salme Dünamo. 9.-10. kohale mängivad Lümanda Rähnid – FC Were.
Esimese päeva tulemused
GOSPA – Malev 2:1
2.40 Olev Sten Erik Jõgi 1:0, 10.30 Aksel Artus – 5.30 Oskar Kitt 1:1
Lümanda – Sworve 0:2
– 1.15 Maarek Suursaar, 4.10 Pelle Pohlak
Hornets –Taritu 0:3
– 6.50 1:0 Keito Liiv, 8.15 2:0 Mark Kristjan Pitk, 9.20 3:0 Peeter-Jaak Ait
Were – Dünamo 0:1
– 5.08 1:0 Eerik Poopuu
Salme – GOSPA 1:0
1.36 1:0 Urmas Rajaver –
Lümanda – Malev 0:2
– 1.40 1:0 Oskar Kitt, 9.00 2:0 Joonas Põld
Taritu – HP 0:0
Hornets – Were 2:1
3.50 1:0 Aleks Lesk, 10.00 2:1 Kirill Kornilov – 1:1 5.10 Harri Aus
Salme – Sworve 4:0
0.48 1:0 Margus Rajaver, 2.38 2:0 Rasmus Saar, 9.10 3:0 Maikko Mölder, 10.59 4:0 Mairo Miil –
GOSPA – Lümanda 1:0
9.00 1:0 Aksel Artus –
HP – Dünamo 7:0
0.15 1:0, 2.15 2:0, 2.25 3:0, 3.10 4:0, 10.15 7:0 Mario Stern, 4.30 5:0 Amor Luup, 6.40 6:0 Harri Palumets –
Were – Taritu 0:6
– 1.42 1:0, 3.15 2:0, 3.40 3:0 Sander Laht, 4.30 4:0 Keito Liiv, 5.40 5:0 Peeter-Jaak Ait, 9.50 6:0 Mark Kristjan Pitk
Sworve – Malev 2:0
1.45 1:0 Märten Pajunurm, 9.15 2:0 Maarek Suursaar –
Lümanda – Salme 0:2
– 4.50 1:0 Mairo Miil, 8.30 2:0 Sander Seeman
Dünamo – Hornets 0:1
– 7.10 1:0 Kert Mandel
Were – HP 0:4
– 1.20 1:0 Mario Stern, 4.00 2:0, 4.40 3:0, 11.00 4:0 Amor Luup
Malev – Salme 1:4
3.30 1:1 Karel Kruuser – 1.50 1:0 Margus Rajaver, 7.00 2:1, 8.15 3:1 Mario Pruul, 9.50 4:1 Maikko Mölder
GOSPA – Sworve 0:5
– 0.53 1:0 Karl Kadak, 2.30 2:0 Pelle Pohlak, 5.48 3:0 Maarek Suursaar, 7.50 4:0 Märten Opp, 9.28 5:0 Iiv Aavik
Hornets – HP 0:1
– 6.25 1:0 Mario Stern
Taritu – Dünamo
0.55 1:0, 1.55 2:0, 3.10 3:0, 4.20 4:0, 6.00 5:0 Sander Laht, 7.55 6:0 Edmond Salong, 9.50 7:0 Peeter Ait –
Pühapäeval, 21. detsembril Kuressaare spordihoones
Play-off (alagrupimängude tulemuste põhjal, mänguaeg 15 minutit)
10.00 – 1. A4 – B1 Malev – Taritu
10.17 – 2. A3 – B2 GoSPA – HP autohooldus
10.34 – 3. A2 – B3 Sworve – Hornets
10.51 – 4. A1 – B4 Salme – Dünamo
11.08 – 5. 1. kaotaja vs 3. kaotaja
11.25 – 6. 2. kaotaja vs 4. kaotaja
11.42 – 7. 1. võitja vs 3. võitja (poolfinaal)
11.59 – 8. 2. võitja vs 4. võitja (poolfinaal)
12.16 – A5 – B5 (9.-10. koha mäng) Lümanda – Were
12.33 – 9. 5. kaotaja vs 6. kaotaja (7.- 8. koha mäng)
12.50 – 10. 5. võitja vs 6. võitja (5.- 6. koha mäng)
13.10 – 11. 7. kaotaja vs 8. kaotaja (3.- 4. koha mäng)
13.30 – 12. 7. võitja vs 8. võitja (finaal)