main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mart Mandel basseinis. Erakogu

Mart Mandel basseinis. Erakogu

Mart Mandel ujus uue maakonna rekordi ja sai kaks meistritiitlit

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
20.12.2014
07:57

Tallinnas Kalevi ujulas jätkusid Eesti lühiraja meistrivõistlused, kus Mart Mandel ujus 100 m liblikas uue maakonna rekordi ja selleks on 55,09. Tulemus andis kuuenda koha.

Lisaks ujus Mart Mandel Audentese meeskonnaga ka 4×100 m kombineeritud teateujumises, kus tuli taas Eesti meistriks. Õhtul ujus ta 50 m liblikat ja aeg 25,33 andis 11. koha.

„Aeg ei olnud isiklik ja ka tunne ei olnud ujudes just kõige parem,“ rääkis Mart Mandel. „Hilisemate äraütlemiste tõttu oleksin saanud ujuda ka hiljem finaalis, kuid otsustasin hoida ennast 4×50 m kombineeritud teateujumise jaoks, kus taaskord tulime Eesti meistriteks.“

Laupäeval on veel kavas 100 m vabaltujumine ja 4×100 m vabalt teateujumine. „Hetkel tunnen iga päevaga aina paremat minekut ja panen endast kõik välja,“ lausus Mart Mandel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.