main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mikk Rajaver koos treeningpartnerite Margus Rajaver, Urmas Rajaveri ja kogenud triatlonisti Indrek Reinbachiga. Erakogu

Mikk Rajaver koos treeningpartnerite Margus Rajaver, Urmas Rajaveri ja kogenud triatlonisti Indrek Reinbachiga. Erakogu

Mikk Rajaver tahab osaleda Guernsey Saarte mängude triatlonil

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
04.07.2020
08:57

Seni Saarte mängudel Saaremaa jalgpallikoondist esindanud Mikk Rajaver on võtnud plaani võistelda 2021. aastal Guernseyl triatlonis.

„Eks kõik sõltub, kas need mängud üldse viirusepaanikas toimuvad, mis formaadis on võistlused ja kuidas ise vormi saan,“ märkis Mikk Rajaver. „Motivatsioon on teha sporti edasi ka peale jalgpalli ja sellised kestvusalad on mõnusad trennid, mida saan teha endale sobival ajal. Paraku jalka trenniaegu ise valida ei saa.“

Mikk Rajaver on teinud nii täispika, kui pooliku triatloni korduvalt läbi tiimiga võisteldes ja seal on ta panustanud nii ujumises, kui rattasõidus, kuid tugevaim külg on pikamaajooks. Selles on ta läbinud maratone, poolmaratone, maastikumaratoni, kolme päeva jooksud jne. Viimane võistlusjooks oli 16. mail Tartu maastikumaratoni virtuaaljooksul Harku radadel, kui ta sai 24 km distantsil aja 1:38.

Saarte mängude eesmärgi püstitaks Mikk Rajaver endale peale sügisel Tallinnas toimuvat pooltriatloni, kui teeb esimest korda üksi läbi pooliku triatloni. „Aga jah, tahaks ikka korralikult esineda, isegi treeneriga on kokkulepped olemas, kes mind aasta jooksul juhendab treeningutega,“ lausus Mikk Rajaver.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.