main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räimele võib avaneda võimalus Itaalia velotuuril

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
11.01.2019
08:45

Aasta esimese suurtuuri Giro d’Italia korraldaja RCS Sport andis teada, et jaanuari keskpaigas tehakse teatavaks kutsetega tuurile pääsevad meeskonnad.

Tänavu on Giro korraldajatel võimalus viimast korda omal valikul jagada neli vabapääset prokontinentaal tasemega klubidele. Tulevikus kahaneb see arv kahe peale, kuna uue süsteemi kohaselt saavad lisaks World Touri tiimidele automaatse pääsme suurtuuridele ka 2019. aasta Europe Touri reitingu kaks kõvemat klubi, vahendab delfi.

Üks vabapääse läheb sel korral kindlasti Androni-Sidermec meeskonnale, mis võitis 2018. aastal Itaalia Ciclismo Cupi ehk oli edukaim klubi kodukamara võistlustel.

Ülejäänud kolmele kohale on portaali Cyclingnews andmetel peamisi kandidaate viis – Itaalia klubid Bardiani-CSF, Nippo-Vini Fantini ja Neri Sottoli-Selle Italia-KTM, lisaks Prantsusmaa tiim Direct Energie ning mullu Giro d’Italial suurtuuride debüüdi teinud Israel Cycling Academy.

Taaramäe praegune tööandja Direct Energie osales viimati Girol 2014. aastal, Europcari nime all.

  1. aasta Giro d’Italia algab 11. mail Bolognas ja lõpeb 2. juunil Veronas.
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.