main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim poodiumil. Cycling Academy

Mihkel Räim poodiumil. Cycling Academy

Mihkel Räimel võimalus startida Itaalia velotuuril

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
26.01.2019
10:05

Jalgrattur Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy sai vabapääsme tänavusele Itaalia velotuurile, mis tähendab, et saarlasel on võimalus ühel maailma tippvõidusõidul startida.

“Arvan, et võimalus tuurile peale saada on hea,” rääkis Mihkel Räim. “Eelmine aasta jäi mul võimalus kasutamata, kuna olin vigastatud ja tänu sellele võeti üsna vara listist maha. Hetkel on kõik reaalne ja usun, et olen end tiimis tõestanud, aga sellest üksi ei piisa. Tuleb teha hea hooaja algus , eks selle põhjal vaadatakse.”

Mihkel Räim lisas, et kui ta ei pääse sinna, siis pole midagi teha ja pead norgu ei lase, ju siis ei pidanud nii minema. Kindlasti ei kipu ta ise ka sinna kui tunneb, et pole piisavalt konkurentsivõimeline ja eks seda näitab hooaeg.

“Kui praegu sõita ei saa, siis küll kunagi see aeg ka tuleb, aga ise usun, et olen selleks katsumuseks valmis,” märkis rattur. “Kui minna, siis ikka suurte eesmärkidega, eesmärgid peavad olema kõrged. Sooviksin ühel etapil poodiumile jõuda, eks see võib-olla veidi ulmeline ole aga madalamate panustega ei tasu mängida. üks eesmärk oleks kindlasti tuur lõpuni sõita, see arendaks ilmselt päris palju ja tuleks tulevikus kõvasti kasuks.”

Mihkel Räime hinnangul on meeskonna sisene konkurents päris kõva, ikkagi 30 meest pretendeerivad kaheksale kohale. Aga ta usun, et meeskonna pealikud oskavad teha õigeid valikuid. “Ilmselgelt kõik ei saa nende otsustega rahul olla,” tõdes ta.

Vabapääsmega pääsesid Giro d’Italiale veel Androni Giocattoli – Sidermec, Bardiani CSF, Ija nippo – Vini Fantini – Faizane. Tänavune Itaalia velotuur sõidetakse 11. maist 2. juunini.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.