main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim poodiumil. Cycling Academy

Mihkel Räim poodiumil. Cycling Academy

Mihkel Räime klubi sai uue nime

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
15.12.2019
09:19

Järgmisest hooajast rattaspordi kõrgeimasse seltskonda ehk World Touri tõusev Mihkel Räime tööandja Israel Cycling Academy hakkab uuest aastast kandma nime Israel Start-Up Nation, vahendab ERR.

Iisraeli klubi tõusis World Touri tänu sellele, et võttis üle Katjuša-Alpecini litsentsi. Teisipäeval sai ülevõtmine lõplikult ametlikuks, kui rahvusvaheline jalgrattaliit kinnitas nende litsentsi kolmeks aastaks.

Lisaks nimele muutis tiim ka rattamarki, uuest aastast sõidavad nende jalgratturid Factor Bikes’i ratastega.

Meeskond läheb uuele hooajale vastu 30 ratturiga, kellest 17 on lähikuudel värvatud ja neist seitse tulid Katjušast. Nimekaimad täiendused on Saksa sprinter Andre Greipel ja iirlane Dan Martin.

Israel Cycling Academy asutati 2014. aasta detsembris ja see on Iisraeli esimene professionaalne jalgrattatiim. 2017. aastal kuulus klubi esimest korda Pro Continentali meeskondade sekka ja mullu pääseti esimest korda suurtuurile, kui kutsega saadi võistlema Giro d’Italiale, kus tehti kaasa ka tänavu.

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.