main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raske päev on seljataga. Israel Start-Up Nation

Raske päev on seljataga. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räime eesmärk oli jõuda ajalimiiti

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.10.2020
20:58

Hispaania velotuuri kuuendal 146 km pikkusel etapil oli 157. koha saanud Israel Start-Up Nation ratturi Mihkel Räime eesmärk jõuda ajalimiiti.

„Täna oli jalast ikka midagi väga palju puudu,“ tõdes võitjale Ion Izagirrele 23.28 kaotanud Mihkel Räim. „Suhteliselt sarnane enesetunne nagu eile ehk midagi kiita polnud. Eesmärk oli kenasti ajalimiiti jõuda, selle ülesandega sain hakkama, aga ikka päris piinarikas päev.“

Mihkel Räime sõnul oli alguses palju rünnakuid ja väikesed tõusunukid olid NII valusad. Punt sai eest ära ja võitja tuligi sealt. Liidri meeskond vahet väga suureks ei lasknud. Samuti hakkas vihma sadama ja oktoobris see ei ole väga lõbus.

„Mingi hetk jäin maha tõusul ja õnneks oli minust tagapool veel mehi, viimasel tõusul oli palju, kes sõitsid omas tempos või kellegagi koos. Ilm oli väga külm, tõusu otsas 3 kraadi, aga me olime enne seda juba kaks tundi vihmaga sõitnud, et võite ainult ette kujutada,“ märkis rattur.

Homme on esimene puhkepäev tuuril ja esimene nädal läbi. „Loodan, et taastun hästi ja enesetunne paraneb. Midagi ennustada ei oska!,“ lõpetas Mihkel Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.