Kure naiskonnale karikasarjas Kaljult napp kaotus

Kategooriad: Jalgpall
25.10.2020
19:19

Naiste jalgpallikarikavõistluste 1/8-finaalis osutas FC Kuressaare kodus meistriliigas mängivale Nõmme Kalju FC-le tõsist vastupanu, kuigi kaotas kohtumise 0:1 ja langes konkurentsist välja.

„Oli võidetav mäng, väljakul olid kaks võrdset võistkonda,“ märkis peatreener Roland Kütt, kelle sõnul suutis naiskond vastase pakutud tempoga kaasa minna ja Kaljule väärilise lahingu anda.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises lõid külalised ainsa värava teise poolaja algul nurgalöögi järgses olukorras. Hetk hiljem oli Kerli Kask rünnakul aktsioonis, kuid pall veeres pealelöögist napilt väravast mõõda.

„Riietusruumis sai räägitud, et esimesed kümme minutit tuleb ära kannatada, et uuesti temposse sisse saada,“ rääkis Roland Kütt. „Kuna esiliigas sellise tempoga just ei mängita, siis pärast pausi läheb taas kohanemiseks aega. Oli standardolukord ja midagi ei ole teha, mängija jäi markeerimata ja jalgpallis tulevad sellised asjad ette. Aga kokkuvõttes nurisemiseks põhjust pole.“