main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjana poodiumil. Israel Start-Up Nations

Võitjana poodiumil. Israel Start-Up Nations

Mihkel Räim võitis Türgis etapi

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
20.02.2020
19:13

Israel Start-Up Nation meeskonnas sõitev jalgrattur Mihkel Räim tõestas, et pole oma sprinteriomadusi kusagile kaotanud, kui võitis Türgis kolmandat korda peetava Antalya velotuuri esimese 149,2 km pikkuse etapi ja tõmbas selga kollase liidrisärgi.

„Sõit oli suhteliselt närviline, sest joonel oli 29 tiimi, paljuele meestele oli tegu esimese võistlusega ja kõik soovisid end tõestada,” rääkis Mihkel Räim, lisades, et grupis pidi olema ettevaatlik, et mitte kukkuda.

10 km enne lõppu läks Mihkel Räim oma meeskonnaga ette, Ben Perry ja Daniel Turek vedasid 3 km peal pundi etteotsa. Viimased kilomeetrid oldi kolmekesi, aga õnneks sai üks teine meeskond ette, mis võimaldas puhata. Lõpus tegid saarlase tiimikaaslased teiste hulgas Norman Vahtra väga head tööd.

“Viimasel kilomeetril katsid mehed vastaste rünnakuvõimalused korralikult ära. Viimasel 500 meetril võttis Norman vedamise enda peale ja tegi seda suurepäraselt,” kiitis Mihkel Räim meeskonnakaaslase panust.

Teine oli etapil sloveen Marko Kump (Adria Mobil) ja kolmas belglane Kenneth Van Rooy (Sport Vlaanderen – Baloise). Mihkel Räim lisas, et võita oli suurepärane tunne ning nüüd on tal liidri- ja aktiivseima ratturi särk. Vähemalt ühel etapil loodab ta kollase särgiga veel sõita. “Kolmas etapp on mägise finišiga ja seda on minu jaoks palju ja siis mängime Matteo Badilatti peale. Ma arvan, et meil on tiimis hea koostöö, ma näitasin kõigile, et suudan jätkuvalt sprintida ja ma olem väga õnnelik,” märkis rattur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.