main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Stardiks valmistumas. facebook

Stardiks valmistumas. facebook

Noored jääpurjetajad seekord poodiumile ei sõitnud

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
21.02.2020
08:38

Rootsis Oresjöni järvel lõppesid neljapäeval Ice-Optimist klassi ja DN klassi juunioride jääpurjetamise maailmameistrivõistlused, mille järel peeti kohe maha ka Euroopa meistrivõistlused.

MM-i esimesed 5 sõitu peeti teisipäeval, alguses väga tugeva tuulega, kuid viimaseks sõiduks tuul vaikis. Tuul oli sealjuures puhanguline ja järvele iseloomulikult keerutav ning jää sile ja lumikatteta. Kolmapäev möödus tuulevaikuse tõttu puhkepäevana, kuid täna ennelõunal õnnestus keskmises tuules pidada ära MM-i viimased 2 võistlussõitu. Kohe nende järel anti start ka EM-ile, mille raames peeti maha 3 sõitu.

MM-i kokkuvõttes oli DN klassis Saaremaa Merispordi Seltsi sportlastest Daniel Rüütel 8. ja Karl Ader 19. EM-il oli Karl Ader 18. ja Daniel Rüütel 26. Ice-Optimistil lõpetas 22 noore seas MM-il Georg Paomees 7. ja Artur Ader 15. kohal. EM-il oli Artur Ader 7. ja Georg Paomees 8.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.