main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim finišis paremal. Cycling Academy

Mihkel Räim finišis paremal. Cycling Academy

Mihkel Räim Ungaris kolmas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
17.06.2019
11:03

Tour of Hungary viimasel viiendal etapil sai Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim grupifinišis kolmanda koha.

Meeskonna ülesanne oli liidrikohal oleva Neilandsi särk kenasti ära kaitsta ja seda ka tehti. Võimaluse korral üritati lõpus mängida Mihkel Räime peale ja see ka peaaegu õnnestus.

“Poisid tegid head tööd, lasin ennast ise 2 km enne lõppu veidi pehmoks ja kaotasin positsiooni, aga tiimikaaslane aitas mind ette tagasi,” vahendas Mihkel Räim, kes 400-500 m enne lõppu haakis end ühe rongi sappa.

“Finišis pidin minema väliskurvist ja hoog oli päris suur. Nii et lõpus panin juba istudes, korra tundus, et siit ei tule midagi, aga lõpuks tasuks kolmas koht. See oli ikka üsna napikas, sest kõik kolm meest peaaegu sama joone peal. Tahaks öelda, et kui võistlus oleks 20 meetrit pikem olnud, siis võinuksin aga oleksid ei maksa midagi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.