main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas paar. Erakogu

Võidukas paar. Erakogu

Grete Gull võitis esimese saarlasena kõrgetasemelise tenniseturniiri

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
17.06.2019
18:02

Grete Gull võitis oma elu esimese Tennis Europe 14 turniiri, kui sai Riga Open 2019 paarismängus koos Brit Martiniga esikoha, olles samas ka üldse esimene saarlane, kes sellise tulemuseni jõudnud.

Teise kategooria turniiril kuni 14- aastaste tütarlaste paarismängus said Brit Martin – Grete Gull finaalis 6:2, 4:6, 10:4 jagu esimesena paigutatud Venemaa paarist Anastasia Ivanova – Polina Skopintseva.

„Väga hea tulemus,“ ütles treener Rauno Gull. „Finaalis tuli neil teises setis väike tagasilöök, sest hakkas tunduma, et ongi sellise turniiri võit käes, aga õnneks suutsid nad end kokku võttas. Aga kindlasti näitasid nad mängulist edasiminekut.“

Rauno Gull avaldas lootust, et see võit lisab Grete Gullile enesekindlust, sest sellises vanuses on iga uus kogemus oluline. Järgmisena on Grete Gullil võimalik esimest korda mõõtu võtta Tennis Europe I kategooria turniiril Ukrainas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.