main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim töötas meeskonna nimel

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
07.11.2020
08:42

Hispaania velotuuri 16. grupifinišiga lõppenud mägise 162 km pikkuse etapi võitis taanlane Magnus Cort Nielsen, Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim kaotas võitjale 15.21 ja oli 105.

„Etapp algas suhteliselt suure stressiga, kuna tuul oli kõva ja oli võimalik, et esimesed 25 km on küljetuult,“ vahendas Mihkel Räim. „Kõik olid valmis, tehti pukkidel sooja ja tarbiti ohtralt kohvi, et olla stardiks valmis. Tihti juhtub nii, et kui ollakse valmis ja kardetakse kõige hullemat, siis midagi ei juhtu. Nii oligi, suurest stressist sai NO STRESS.“

Hoog võeti maha ja jooksikud said minema, mis Mihkel Räime meeskonnale sobis. Siis aga mõtlesid klubide UAE ja Bora mehed, et tegelikult võiks grupifinišit proovida. Saarlane üritas alguses Dan Martini lähedale hoida ja oma liidrit tuule eest kaitsta.

„Esimese tõusu elasin üle ja parandasin laskumisel positsiooni,“ rääkis Räim. „Mõtlesin, et kahe tõusul oleva siledal alal saan veel kasulik olla, aga tegelikkuses polnudki see väga sile ja kurve oli palju ning punt oli pikk. Ineos tõmbas asja pikaks ja viimase tõusu all võtsin käigu välja ning sõitsin väiksema pundiga finišisse.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.