main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull treeningul. Alver Kivi

Grete Gull treeningul. Alver Kivi

Grete Gull Küprosel poolfinaalis

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
07.11.2020
09:58

Küprosel Larnacas toimuval ITF-i juunioride 5. kategooria tenniseturniiril kaotas Grete Gull neidude üksikmängus veerandfinaalis, kuid jõudis paarismängus poolfinaali.

Neidude üksikmängus jõudis kaheksanda asetusega Grete Gull 7:5, 3:6, 6:1 võiduga Victoria Savvidesi (Küpros) üle veerandfinaali, kus jäi alla esimesena asetatud Luca Victoria Vockele (Saksamaa) 1:6, 1:6.

Paarismängus oli märkimisväärne Grete Gulli ja Laura Rahneli 7:5, 6:2 võit esimesena asetatud EmiilijaTverijonaite ja Victoria Vocke üle. Poolfinaalis mindi kokku USA-Saksamaa paariga Kate Mansfield – Sonja Zhlyenbayeva, kellele kaotati 4:6, 4:6.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.