main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim finišis. Cycling Academy

Mihkel Räim finišis. Cycling Academy

Mihkel Räim teeb Castilla y Leon velotuuril head sõitu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.04.2019
09:15

Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim osaleb meeskonna Castilla y Leon velotuuril, kus aitab meeskonnakaaslasi ja oli teisel etapil esikümnes.

Esimesel etapil tervitas jalgratturite karavani väga jahe ilm, räme tuul ja rahe. Kuna oli tuuline, siis kõik eeldasid küljetuult ja nii ka juhtus. Koos Movistari ja Direct Energiega võtsid Cycling Academy mehed enda peale pundi tükeldamise, kuid mõne aja pärast jooksis jälle kokku ning seejärel hakkas vihma ja rahet sadama. Keegi asja enam enda peale võtta ei tahtnud.

Seejärel tuli üks korralikum tõus, kus Mihkel Räim jäi maha. “Seal ma oma koslepi sain,” tunnistas jalgrattur. “Punnisin küll, kuid juba tõusul alguses tundsin, et see külm vihm ja rahe tõmbas ikka jala nii tühjaks. Jäin pidama üsna suurde gruppi ja vahepeal oli lootus, et saame esimesed uuesti kätte, kuid ikka oli piisavalt tuuline ja meie grupis seda püssirohtu polnud.”

Viimasel 10 km toimusid mõned rünnakud ja koos küljetuulega sai kümne mehele punt minema, teiste hulgas ka Mihkel Räim. “Ise ma seda ei teadnud, kuna ei langenud kordagi nelja hulgast välja, vaid käisin eest läbi,” kommenteeris saarlane. “3 km enne lõppu võtsin ohjad enda kätte ja hoidsin kiirust üleval, et keegi rünnata ei saaks ning 500 m enne lõppu minu tööpäev lõppes. Tuli pöialt hoida, et poisid asja ära vormistaks ja nii ka tehti. Nüüd vaja veel homne päev ära kannatada. Ilmselt jääb esimene pool etapist minu kanda ning peale tõusu on teiste poiste kord, et üldvõit koju tuua.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.