main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Linnajooksu uus medal.

Linnajooksu uus medal.

Kuressaare Linnajooks kutsub

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
27.04.2019
09:07

Laupäeval, 4. mail toimub arvult juba 38. Kuressaare Linnajooks. Registreerimine jooksule on täies hoos ning kestab soodushindadega kuni 2. maini. Kuna võistluspäeval on registreerimine nii jooksule kui ka matkale kallim, peaksid kõik soovijad registreerimisega kiirustama.

Distantsideks on traditsiooniliselt 5 km ja 10 km ning lühemat distantsi on võimalik läbida ka matkates. Kõik põhidistantsidel osalejad saavad lisaks heale tujule täiesti uue kujundusega mälestusmedali, mille logo kujundas Raul Vinni.  Lisaks medalile saavad osalejad joogipudeli ning soodusflaiereid erinevatelt koostööpartneritelt.

Kõigi osalejate vahel loositakse välja jalgratas. Uudne on seegi, et 5 km distantsil on lisandunud uued võistlusklassi noortele – U10 ja U14. Enne põhistarte toimuvad ka lastejooksud (distants ca 200 m), mille kõik osalejad saavad samuti medalitega pärjatud. Lastejooksudes osalejate vahel loositakse välja tõukeratas.

Muusikalist meelelahutust pakub sedapuhku Kaitseväe orkestri ajateenijate rockbänd „Kitarripatarei“. Tegu on noorte meeste ägeda pundiga, keda tasub kindlasti kuulama-vaatama tulla.

Oluline on märkida, et Kuressaare Linnajooksu stardi- ja finišipaik ei ole sel aastal harjumuspäraselt kesklinnas, sest see on remondis. Võistluskeskus asub Kuressaare Gümnaasiumi ja Kuressaare Tervisepargi vahelisel alal (Kaevu tn 18).

Täpsem info ja eelregistreerimine www.saaremaaspordikool.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.