main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim sai Iisraeli presidendi pojalt aukirja

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
20.11.2017
08:36

Koos oma koduklubi Israel Cycling Academyga Jeruusalemmas laagerdanud Mihkel Räim käis koos kogu meeskonnaga vastuvõtul, kus Iisraeli presidendi Shimon Peresi poeg Chemi Peres andis igale ratturile aukirja, kus seisab, et nad on rahu saadikud spordis, vahendab rattauudised.

Aukirja andis välja organisatsioon nimega The Peres Center for Peace and Innovation. Lisaks sportlikule poolele on Israel Cycling Academyl ka laiem ühiskondlik eesmärk. Nimelt leiab klubi ridadest kolme põhilise monoteistliku usundi esindajaid: juute, kristlasi ja muslimeid.

Kõrvuti Iisraeli ratturitega kuulub koosseisu türklane. Israel Cycling Academy 2018. aasta koosseisust võib leida 24 ratturit viielt kontinendilt ja 16 riigist. Järgmine Giro d’Italia algab Jeruusalemmas ja lõppeb Roomas ning seegi on tähendusrikas fakt. Tõenäoliselt teenib võistlusele wild cardi ka Israel Cycling Academy, kirjutab Rattauudised.ee.

Shimon Peres oli Iisraeli president 15. juulist 2007 kuni 24. juulini 2014. Peres külastas juunis 2007 Eestit ja osales Tallinna sünagoogi avamistseremoonial.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.